Pro nevěsty

Svatební líčení - info

Průběh zkoušky a příprav v den svatby:


Na termín zkoušky svatebního líčení a účesu se mi, prosím, ozvěte cca 1,5 - 2 měsíce před termínem svatby. Pozvu si Vás ke mě do studijka v Jihlavě, kde vytvoříme vizáž dle Vašich přání, představ, ale také typu obličeje a pleti. Zkouška může trvat dvě až tři hodiny a dělám je ideálně 2 - 3 týdny před svatbou.

Ideální je, když máte vlastní představu, nemusíte se bát přijít s obrázkem nebo fotkou líčení a účesu, které se Vám líbí nebo v jakém stylu svatbu budete mít. Spolu to prokonzultujeme, případně vymyslíme vhodnou variantu pro Vás. Skvělou inspirací je aplikace Pinterest, kde najdete mnoho krásných tipů.

V den svatby přijedu já na Vámi požadované místo. Na líčení a česání nevěsty si dávám obvykle 2 až 2,5 hodiny. Líčení svatebčanů je cca na 30 - 40 minut.

Ráno po probuzení je ideální připravit a hydratovat Vaši pleť:

  1. vyčistíte pleť čistícím gelem, pleťovou vodou či mlékem (nepoužívat žádné dvoufázové nebo olejové přípravky), poté opláchnete vlažnou vodou z kohoutku
  2. nanesete sérum, denní krém nebo cokoliv, na co jste zvyklá a nechte vstřebat, více není třeba
  3. rty si ráno můžete promasírovat zubním kartáčkem při čištění zubů, abyste je prokrvila a odstranila odumřelé buňky. Poté naneste bezbarvý balzám nebo vazelínu

Díky těmto procedurám budu mít připravené krásné, čisté "plátno" a mohu ihned nanášet podkladovou bázi s make-upem a ostatními líčidly :)

Pokud Vám budu tvořit i lehký účes, je ideální vlasy umýt večer před svatebním dnem.


Líčení svatebčanek:

z důvodu, že chci maximum času z přípravá věnovat výhradně nevěstě, poskytuji svatebčankám vizáž  pouze v omezeném počtu.


Více fotek líčení zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1097214953678668&type=3

Nebo na IG: @martinas_makeup_hair


Za poskytnutí některých fotek v této galerii děkuji jiným fotografům a nevěstám

Objednejte si mé služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.