IMAGINARIUM

"Místo s duší, do kterého jsem vložila celé své srdce"

Moje malé Imaginarium se nachází v místě mého bydliště, malé obci Strachoňovice u Telče, na staré půdě naší chalupy a momentálně je možné se v něm nechat ode mě zvěčnit.

Strachoňovice (7 km od Telče, 10 km od Dačic, 36 km od Jihlavy)

Z mé autorské řady "Imaginární BAROKO"


Každou sezónu přizpůsobuji danému ročnímu období

Toto místo vybízí až k uměleckým obrázkům , proto nebude úplně pro každého. Osobně tu nejvíce vidím maminky s dětmi, děti, ženy v očekávání nebo ženy, slečny, dívky, které si chtějí udělat radost pár hezkými tematickými portréty. Tatínkové se mi sem příliš nehodí, maminky odpustí :). Nicméně, když budou mít vhodné oblečení, nebudu se pár fotkám s nimi bránit.

Oblečení zde bude hrát opravdu velkou roli, proto odmítnu všechny, kdo se bude chtít fotit ve sportovních nebo příliš civilních oděvech. Ale když už se sem někdo vydá, tak věřím, že bude také chtít, aby do prostředí zapadl :) Jestliže chcete mít fotky z mého Imaginaria, měli byste mít s tímto místem jakési vnitřní spojení, cítit,  že do tohoto prostředí patříte :)

Fotím zde pouze s pomocí přirozeného světla ze střešních oken, takže bude nutné sejít se tu dříve odpoledne nebo dopoledne.

Prostory jsou zateplené, ale nejsou vytápěné, tudíž na letní šatičky to nebude. Začíná chladné období, proto určitě ostudu neudělá nějaký huňatý svetr v přírodních a krémových tónech, různé plédy nebo šaty s dlouhým rukávem a silnějších materiálů. Skvěle sem zapadají i pastelové tóny. Méně je ale vždy více a tady to platí dvojnásob, proto je fajn sjednotit se do jedné, maximálně dvou, k sobě pasujících, barev. Nemusíte se obávat, s oblečením bych vám určitě ráda poradila a postupně budu přidávat také nějakou inspiraci.

S každým ročním obdobím to tu obměňuji a přestavuji, níže se můžete podívat do galerie, jak jde čas s mojí půdou. 

Ráda bych vás také chtěla připravit na horší přístup do podkroví, kam vedou prudší schody a je třeba přeskočit jeden nosný trám.


Jak tento nápad vlastně vznikl?

Všechno to začalo, když jsme se s manželem na stálo přestěhovali na úžasné místo, do staré chalupy, kterou podědil po svých předcích. Pustili jsme se do zdlouhavé rekonstrukce a tehdy se začal rodit nápad. Už od mojí první návštěvy v roce 2015 mě to tady chytlo za srdce, protože jsem opravdu velký milovník starých míst, věcí a různého harampádí, které mají duši :) A v neposlední řadě jsem nadšená, když můžeme dát nový život tak krásným starým místům. Začali jsme tedy prvně s rekonstrukcí přízemí, abychom měli svoje zázemí.

Původní půda byla plná staré slámy, když se vše vyklidilo, odkryla se úžasná stará dřevěná příčka a v té chvíli začala pracovat má fantazie. Víte, všechno se děje z nějakého důvodu, já bych chtěla moc poděkovat svému muži za tuhle příležitost, že to tady můžu mít a pomáhá mi s tím. Většina rekvizit pochází odsud, jsou to staré věci, které už jen čekaly na svůj konec.

Celé tohle místo, včetně naší obrovské zahrady a přírody kolem, mě neustále inspiruje a pohání dál a já budu moc vděčná, když sem za mnou přijedete zvěčnit se v té kráse, která dýchá starými časy.


Ceník

"Lifestyle" Portrét ŽENA

společně najdeme Vaše pravé JÁ

  • dostanete Vámi vybrané snímky nahrané v on-line galerii (20 ks)
  • v ceně je zahrnuto líčení a úprava vlasů
  • doba trvání je velmi individuální, zpravidla 3h a více
  • možnost zapůjčení šatů v ceně
  • každá další fotografie 150 Kč/kus

4.500 Kč

Rodinný "lifestyle" portrét

ideálně menší rodiny, maminky s dětmi, děti

  • dostanete vámi vybrané snímky nahrané v on-line galerii (20 ks)
  • doba focení cca 30 - 40 minut
  • každá další fotografie 150 Kč/kus

2.900 Kč


No a jak to u mě konečně vypadá?

Posuďte sami, jestli je vám tento temnější imaginární styl blízký či nikoliv :)

Podzim a Vánoce jsou za námi a momentálně u mě probíhá zimní romantika plná sušených květin a svíček :)

Jak šel čas

Objednejte si mé služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.